Bordsuppsats porslin
2013-02-12
169329
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSUPPSATS, porslin, 1900-tal, fot dekorerad med putti, höjd 37, diameter 27 cm
Obetydliga nagg