Carl Abraham Rothstén oljemålning
2013-02-12
169328
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROTHSTÉN, Carl Abraham (1826-1877): Insjö i vinterlandskap med figurer, monogramsignerad, olja på duk, 27x32 cm
Duklagningar.