Skåp
2013-02-13
169292
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKRIVSKÅP, ek, 17/1800-tal, med förgyllda beslag, 220, 109x60 cm, nycklar finns
Omarbetat, renoverat, kompletterat