Bägare i silver Norge
2013-02-14
169291
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm
Bucklor, kulfötter med skador