Orientalisk väverska
2013-02-11
169265
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄVERSKA, monterad i glasflaska, orientalisk, tidigt 1900-tal,10 cm
Knoppen med skador