Lindorm Liljefors olja
2013-02-16
169246
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Skogslandskap med älg och gråhund", signerad och daterad Lindorm L -52, olja på pannå, 46x55 cm