Peder Duke färgserigrafier
2013-02-16
169222
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, signerade och numrerade Peder Duke, 13/300, 53/300, oramade