Karl Axel Pehrson färglitografi
2013-02-11
169204
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson 86,129/385, färglitografi, 35x27 cm