M. Pyk färglitografi
2013-02-10
169152
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Syskonen, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel)