Matknivar 1800-tal delvis silver
2013-02-10
169135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATKNIVAR, 12 st, 1800-talets mitt, silver med stålblad samt ben, märkta under krona ALPHA SAM-Harwood&Co
sprickor