Mario Guides litografi
2013-02-10
169112
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUIDES, Mario (Spanien, född 1959): Komposition, signerad, litografi, bladstorlek 78x57 cm