Carl Fredrik Reuterswärd litografier
2013-02-10
169103
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) Kompositioner, signerad, ea, litografi, bladstorlek 54x39 cm