Tor Bjurström oljemålning
2013-02-10
169051
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Bohuslandskap, stämpelsignerad Bjurström, intygad a tergo, olja på duk, 59x79 cm