Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Bohuslandskap, stämpelsignerad Bjurström, intygad a tergo, olja på duk, 59x79 cm
169051
2013-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här