Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-02-10
169048
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stadsmotiv med vattendrag, otydligt signerad och daterad 1936, olja på duk, 38x49 cm
Dukskada