Carl Brandt oljemålning
2013-02-10
169047
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdslandskap, med båt och brygga signerad och daterad Brandt 1914, olja på duk på pannå, 54x65 cm