Nils Gunnar Stenqvist objekt i trä
2013-02-10
169035
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Objekt, signerad Nils G Stenqvist, bemålat trä i ram, 101,5x30,5 cm
Torrspricka, lagning på baksidan