Cecilia Sikström färglitografi
2013-02-10
169034
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Lassie, signerad Cecilia Sikström, färglitografi, 46/190, 65x58 cm