Oidentifierad konstnär Kina gouache
2013-02-10
168964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., gouache på papper, Kina, 1800-tal, motiv med kinesiska skepp, 23,5x42 cm
Smärre fuktskador