Cornelis Corneille färglitografi
2013-02-09
168950
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): "Eveil", signerad och daterad Corneille -71, 115/200, färglitografi, 63x50 cm