Evert Lundqvist etsning
2013-02-09
168933
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Landskap med hus, signerad Evert Lundqvist, 2/50, etsning, 28x16 cm