Ljusstakar i tenn
2013-02-09
168930
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, gustaviansk stil, höjd 21 cm
Lagningar och skador