Skrin i silver
2013-02-09
168925
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, silver, otydliga stämplar, höjd 4, 20x10 cm, vikt ca 474 g
Bucklor