Takarmatur i glas och metall
2013-02-08
168893
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, glaskupa med metalldekor, höjd 67 cm
Smärre nagg