Anders Fogelin oljemålning
2013-02-09
168846
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FOGELIN, Anders (född 1933): Modell, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, 32x34 cm