Fernand Léger fäglitografi
2013-03-08
168816
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -29, numrerad 9/100, färglitografi 35,5x25 cm