Marianne Ågren olja
2013-02-08
168782
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Rapsfält - Skåne, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 118x103 cm