Arvid Öström oljemålning
2013-02-08
168778
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Sommarblommar, signerad A.Öström, olja på pannå, 31x24 cm