Madeleine Pyk färglitografi
2013-02-07
168633
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad