Lena A Linderholm färglitografi
2013-02-07
168629
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm, oramad