Charles Roka oljemålning
2013-02-08
168593
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Läsande barn, signerad Roka, olja på pannå, 80x59 cm