Gustav Rudberg färglitografi
2013-02-07
168587
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skepp, Hven, signerad Rudberg, 244/260, färglitografi, 45x56 cm