Värja
2013-04-25
168500
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄRJA, fransk, 1800-tal, halvstukat-klinga, förgyllt mässingsfäste, kavelplattor av pärlemor, längd 80 cm