Kakemon Kina
2013-02-06
168479
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAKEKMON, Kina, 1900-talets första hälft, kalligrafi samt sigillmärken, total längd 213 cm
Slitage, hanteringsveck, hål samt färgbortfall