Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÅRBOSTAR, 2 st, NÅLFAT, 2 st, 1800-tal, SKED, SKÅL med genombruten kant, silver
Nålfaten med skador
168442
2013-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här