Bägare silver 1789
2013-02-05
168355
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, 1789, ciselerad dekor, höjd 8 cm, vikt 43 g
Lagning, smärre bucklor