Bägare silver
2013-02-05
168353
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, stämplad L Löfvgren, ciselerad dekor, höjd 16, vikt ca 123 g
Bucklor, foten skadad