Tändstickaskhållare silver
2013-02-05
168334
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄNDSTICKSASKHÅLLARE, 11+2 st, silver, GAB resp WAB, varierande årsstämplar mestadel 1940-tal, vikt ca 197 g
Med gravyr