Bordslampor
2013-02-04
168283
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, träsocklar, dekor av blommor, höjd 48 cm
Skador, lagningar