Golvurna Kina
2013-02-04
168271
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVURNA, porslin, Kina, Kanton, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 62 cm
Lagningar, skador