Christian Eriksson gips
2013-02-04
168247
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIKSSON, Christian (1858-1935): Mansfigur, signerad Chr Er, patinerad gips, höjd 65 cm
Smärre skador