Madeleine Pyk litografi
2013-02-05
168226
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 105/275, färglitografi, 34x23 cm