Anders Zorn etsning
2013-02-25
168194
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Lots", 1919, signerad Zorn, etsning, 17,5x12 cm