Sven Lidberg Marika Lang grafik
2013-02-05
168157
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFIK (2 st) Sven LIDBERG (1944-2009), Marika LANG (född 1961), signerade och numrerade, färglitografier, 134/280 samt 199/25, 36x27 resp 56x40 cm
Langbladet ur passepartout