Stol Louis XVI
2013-02-05
168147
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STOL, Louis XVI, Jean Boucault (mästare i Paris 1728, född 1705 död 1786), skuren dekor, bemålad och delvis förgylld
Smärre skador