Ulf Gripenholm litografi
2013-02-05
168112
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 44/450, färglitografi, 59x55 cm, oramad
Ett veck vid bladets mitt