Olof Krumlinde oljemålning
2013-02-05
168105
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x70 cm
Smärre färgbortfall