Ulf Wahlberg etsningar
2013-02-05
168067
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, svit med fyra etsningar, 1981, signerade och numrerade Ulf Wahlberg, varierande numrering och format, upplaga 90, oramade