Inge Schiöler färglitografi
2013-02-04
168052
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 334/360, färglitografi, 40x35 cm