Jan B Pospisil oljemålning
2013-02-04
168046
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Blomsterstilleben med rosor, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, 65x54 cm