Carl Schubert akvarell
2013-02-04
168041
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHUBERT, Carl (född 1955): Röd klänning, signerad och daterad Carl Schubert -98, akvarell, 42x27,5 cm